WKS ŚLĄSK WROCŁAW

SEKCJA STRZELECKA - SZKOLENIE MŁODZIEŻY

TRENERZY

PISTOLET

Krzysztof Kisiel

tel. 667 971 097 
 krzysztof@strzelectwowks.pl

Natalia Król

tel. 510 825 065 
 natalia@strzelectwowks.pl

Bohdan Miciński

tel. 602 731 026

KARABIN

Justyna Borkowska

tel. 663 569 747 
justyna@strzelectwowks.pl

Joanna Karasewicz

tel. 602 342 125 
joanna@strzelectwowks.pl

Monika Łysiak

monika@strzelectwowks.pl

STRZELBA

Piotr Stahl (trap)

piotr@strzelectwowks.pl

Sebastian Kozikowski (skeet)

tel. 792 028 530 
sebastian@strzelectwowks.pl

KONTAKT

Fill out my online form.
  • strzelanie z karabinu - trenerka Justyna Borkowska tel.663 569 747
  • strzelanie z pistoletu - trenerka Natalia Król tel. 510 825 065 
  • strzelanie do rzutków - trener Sebastian Kozikowski tel. 792 028 530
  • KARABIN roczniki 2008-2009
  • PISTOLET roczniki 2007-2009
  • STRZELBA roczniki 2007-2009
Treningi odbywają się na strzelnicy WKS „Śląsk” przy ul. Świątnickiej 36 we Wrocławiu
+48 71 71 342 59 80 - sekretariat 
+48 602 342 135 - Kierownik Sekcji
Wojskowy Klub Sportowy "Śląsk" 
Sekcja Strzelecka
52-018 Wrocław, ul. Świątnicka 36 
(c)2021, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Sekretariat
Poniedziałek – nieczynny 
Wtorek, Środa, Piątek – 9:00-14:00 
Czwartek – 13:00-18:00 
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem