PISTOLET

Natalia Król

tel. 510 825 065 natalia@strzelectwowks.pl
Treningi odbywają się w poniedziałek, wtorek i środę w godz. 14.00 – 18.00


Krzysztof Kisiel

tel. 667 971 097 krzysztof@strzelectwowks.pl
Treningi odbywają od poniedziałku do piątku w godz. 14.00 – 18.00

Bohdan Miciński

tel. 602 731 026
Treningi odbywają się w Świdnicy od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 – 18.00 w soboty treningi we Wrocławiu


STRZELBA


Piotr Stahl (trap)

piotr@strzelectwowks.pl

Sebastian Kozikowski (skeet)

sebastian@strzelectwowks.pl
tel. 792 028 530 
Treningi odbywają się 
od poniedziałku do piątku

KARABIN


Monika Łysiak

e-mail: monika@wks.wroclaw.pl
monika@strzelectwowks.pl

Joanna Karasewicz

tel. 602 342 125
joanna@strzelectwowks.pl

Justyna Borkowska

tel. 663 569 747
justyna@strzelectwowks.pl
         Treningi odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 – 18.00
         oraz w soboty od 10.00 do 13.00
Fill out my online form.

SZKOLENIE MŁODZIEŻY

Trwa nabór dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych (roczniki 2009-2006)

do Sekcji Strzeleckiej WKS Śląsk

  • strzelanie z karabinu - trenerka Justyna Borkowska tel.663 569 747
  • strzelanie z pistoletu - trenerka Natalia Król tel. 510 825 065 
  • strzelanie do rzutków - trener Sebastian Kozikowski tel. 792 028 530
Treningi odbywają się na strzelnicy WKS „Śląsk” przy ul. Świątnickiej 36 we Wrocławiu





DOŁĄCZ | ZAWODY | KONTAKT


(c)2021, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem