KALENDARIUM

2017

Sylwia Bogacka, Karolina Kowalczyk, Paula Wrońska drużynowo zajmują 2. miejsce (karabin 3×20; 300m) na Mistrzostwach Europy, Baku (Azerbejdżan)

2015

Agnieszka Nagay, Karolina Kowalczyk, Sylwia Bogacka drużynowo zajmują 1. miejsce (karabin 3×20; 50 m) na Mistrzostwach Europy, Maribor (Słowenia)
Szymon Wojtyna, Jerzy Pietrzak, Patryk Sakowski drużynowo zajmują 2. miejsce w konkurencji pistolet dowolny (50m) na Mistrzostwach Europy, Maribor (Słowenia)

2014

Karolina Kowalczyk, Sylwia Bogacka, Paula Wrońska drużynowo zajmują 1. miejsce (karabin 3×20; 300 m) na Mistrzostwach Świata, Granada (Hiszpania)

2013

Sylwia Bogacka, Karolina Kowalczyk, Alicja Ziaja drużynowo zajmują 2. miejsce (karabin 3×20, 300 m) na Mistrzostwach Europy, Osijek (Chorwacja)


Karolina Kowalczyk indywidualnie zajmuje 2. miejsce (karabin 3×20; 300 m) na Mistrzostwach Europy, Osijek (Chorwacja)

2012

Witosław Krzak, Marceli Krzysztoń, Tomasz Pałamarz zdobywają brązowy medal w konkurencji pistolet dowolny (50m) na Akademickich Mistrzostwach Świata, Kazań (Rosja)

2010

Tomasz Pałamarz zajmuje 1. miejsce w konkurencji pistolet dowolny na Mistrzostwach Świata Juniorów w Monachium 


Sylwia Bogacka, Karolina Kowalczyk, Alicja Ziaja zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji karabin sportowy (3×20 strzałów 300m) na Mistrzostwach Świata w Monachium
Dominika Bartosz, Karolina Baszeń, Wioletta Szymańska zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny na Mistrzostwach Europy Juniorek w Maraker (Norwegia)


Sylwia Bogacka, Karolina Kowalczyk, Alicja Ziaja zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji karabin sportowy (60 strzałów leżąc 300m) na Mistrzostwach Świata w Monachium

2009

Rafał Ciszkowski, Tomasz Pałamarz, Tomasz Wawrzonowski zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet dowolny na Mistrzostwach Świata Juniorów w Osijek (Chorwacja) 


Aleksandra Jarmolińska, Agnieszka Sieracka, Natalia Szamrej zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji skeet 75 (strzelanie do rzutków) na Mistrzostwach Świata Juniorek w Osijek (Chorwacja)
Marceli Krzysztoń, Tomasz Pałamarz, Tomasz Wawrzonowski zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (60 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Pradze (Czechy)
Rafał Ciszkowski, Tomasz Pałamarz, Tomasz Wawrzonowski zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet sportowy (30+30 strzałów) na Mistrzostwach Świata Juniorów w Osijek (Chorwacja) 


Aleksandra Jarmolińska, Agnieszka Sieracka, Natalia Szamrej zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji skeet 75 (strzelanie do rzutków) na Mistrzostwach Świata Juniorek w Maribor (Słowenia)

2008

Marceli Krzysztoń, Tomasz Pałamarz, Tomasz Wawrzonowski zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet dowolny (60 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Pilznie (Czechy)

2007

Piotr Kowalczyk, Sebastian Kozikowski, Łukasz Szum zajmują 3. miejsce w w konkurencji Double Trap na Mistrzostwach Europy Juniorów w Granada (Hiszpania)

2006

Marcin Przyszlak, Piotr Kowalczyk, Sebastian Kozikowski zajmują 2. miejsce w konkurencji Double Trap na Mistrzostwach Europy Juniorów w Maribor (Słowenia)

2005

Paweł Sowiński zajmuje 1. miejsce, w konkurencji ruchoma tarcza (50m-przebiegi mieszane) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Belgradzie (Serbia i Czarnogóra)
Sylwia Bogacka, Renata Mauer–Różańska, Agnieszka Staroń zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji karabin pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Tallinie (Estonia)


Marek Cichos, Łukasz Pawelus, Paweł Sowiński zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (50m-przebiegi mieszane) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Belgradzie (Serbia i Czarnogóra)
Marek Cichos, Łukasz Pawelus, Paweł Sowiński zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (30+30 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Tallinie (Estonia)


Marek Cichos, Łukasz Pawelus, Paweł Sowiński zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (30+30 strzałów, 50m) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Belgradzie (Serbia i Czarnogóra)

2004

Aleksandra Edel, Małgorzata Mazur, Katarzyna Owczarek zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów, 10m) na Mistrzostwach Europy w Györ (Węgry) 


Marek Cichos, Łukasz Pawelus, Paweł Sowiński zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (30+30 strzałów, 50m) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Monachium (Niemcy)


Marek Cichos, Łukasz Pawelus, Paweł Sowiński zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza 40 strzałów MIX, 50m) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Monachium (Niemcy)

2003

Andrzej Głyda zajmuje 1. miejsce w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Świata w Nikozji (Cypr) 


Aleksandra Edel, Małgorzata Mazur, Katarzyna Owczarek zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów, 10m) na Mistrzostwach Europy w Göteborgu (Szwecja)
Aleksandra Edel, Małgorzata Mazur, Katarzyna Owczarek zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (40 strzałów MIX, 10m) na Mistrzostwach Europy w Göteborgu (Szwecja)
Marek Cichos, Mateusz Ryś, Paweł Sowiński zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (40 strzałów MIX, 50m) na Mistrzostwach Europy w Pilznie/Brno (Czechy)

2002

Hubert Olejnik zajmuje 1. miejsce w konkurencji Double Trap na Mistrzostwach Europy Juniorów w Lonato (Włochy)
Artur Chomiak, Hubert Olejnik, Szymon Polański zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Double Trap na Mistrzostwach Europy Juniorów w Lonato (Włochy) 


Hubert Olejnik zajmuje 3. miejsce w konkurencji Double Trap na Mistrzostwach Świata Juniorów w Lahti/Hollola (Finlandia)

2001

Hubert Olejnik zajmuje 1. miejsce w konkurencji Double Trap 150 na Mistrzostwach Europy Juniorów w Zagrzebiu (Chorwacja)
Aleksandra Edel, Olga Hertel, Małgorzata Mazur zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Pontevedra (Hiszpania) 


Aleksandra Edel, Olga Hertel, Małgorzata Mazur zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (40 strzałów-przebiegi mieszane) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Pontevedra (Hiszpania) 


Andrzej Głyda zajmuje 2. miejsce w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Europy w Zagrzebiu (Chorwacja)

2000

Renata Mauer-Różańska zajmuje 1. miejsce w konkurencji karabin sportowy (2×30 strzałów) na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney (Australia)
Aleksandra Edel, Olga Hertel, Małgorzata Mazur zajmują 2. miejsce w konkurencji ruchoma tarcza (40 strzałów-przebiegi mieszane) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Monachium (Niemcy)
Szymon Antkowiak, Konrad Białek, Piotr Daniluk zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Pilznie (Czechy)

1999

Andrzej Głyda, Maciej Ostrowski, Hubert Zdunek zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Świata Juniorów w Tampere (Finlandia)
Andrzej Głyda zajmuje 3. miejsce w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Świata Juniorów w Tampere (Finlandia)

1998

Anna Góra, Magdalena Lis, Barbara Próchnicka zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet sportowy (30+30 strzałów) na Mistrzostwach Świata Juniorek w Barcelonie (Hiszpania)
Renata Mauer zajmuje 2. miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny na Mistrzostwach Świata w Barcelonie (Hiszpania) 


Andrzej Głyda zajmuje 2. miejsce w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Świata Juniorów w Barcelonie (Hiszpania)

1997

Renata Mauer zajmuje 1. miejsce w konkurencji karabin sportowy (2×30 strzałów) na /Mistrzostwach Europy w Kuovola/Sippo (Finlandia)


Renata Mauer zajmuje 1. miejsce w konkurencji karabin sportowy (60 strzałów, leżąc) na Mistrzostwach Europy w Kuovola/Sippo (Finlandia) 


Sylwester Łoś, Paweł Borowicki, Marcin Minkowski zajmują 1. miejsce w konkurencji pistolet dowolny 60 strzałów na Mistrzostwach Europy Juniorów w Kuovola/Sippo (Finlandia) 
Katarzyna Owczarek, Monika Sztreisel, Marzena Żaba zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Warszawie (Polska)


Andrzej Głyda zajmuje 2. miejsce w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Europy Juniorów w Kuovola/Sippo (Finlandia)
Marcin Minkowski, Paweł Borowicki, Tomasz Parzyk zajmują 3. miejsce w konkurencji pistolet pneumatyczny 60 strzałów na Mistrzostwach Europy Juniorów w Warszawie (Polska)


Andrzej Głyda, Maciej Ostrowski, Hubert Zdunek zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Europy Juniorów w Kuovola/Sippo (Finlandia) 


Andrzej Głyda, Maciej Ostrowski, Hubert Zdunek zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Świata Juniorów w Limie (Peru) 

1996

Katarzyna Owczarek, Monika Streisel, Marzena Żaba zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów, 10m) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Budapeszcie (Węgry) 


Renata Mauer zajmuje 1. miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny (40 strzałów) na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie (USA) 
Mirosław Rzepkowski zajmuje 2. miejsce w konkurencji Skeet 125 na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie (USA) 


Marcin Minkowski, Piotr Ferenz, Radosław Podgórski zajmują 2. miejsce w konkurencji pistolet dowolny 60 strzałów na Mistrzostwach Europy Juniorów w Sofii (Bułgaria)
Andrzej Głyda zajmuje 3. miejsce w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Europy Juniorów w Tallinie (Estonia)


Renata Mauer zajmuje 3. miejsce w konkurencji karabin sportowy (3×20 strzałów) na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie (USA)

1994

Krzysztof Kucharczyk zajmuje 1. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Świata w Mediolanie/Fagnano (Włochy)


Adam Kaczmarek, Krzysztof Kucharczyk, Andrzej Macur zajmują 1. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Świata w Mediolanie/Fagnano (Włochy)
Renata Mauer zajmuje 3. miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Świata w Mediolanie/Fagnano (Włochy) 


Sławomir Filipkowski zajmuje 3. miejsce w konkurencji karabin dowolny (60 strzałów, leżąc) na Mistrzostwach Europy Juniorów we Wrocławiu (Polska)

1992

Sławomir Filipkowski, Michał Mazurek, Wojciech Smol zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji karabin dowolny (60 strzałów, leżąc) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Sofii (Bułgaria)
Renata Mauer zajmuje 3. miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Budapeszcie (Węgry)


Dorota Chytrowska-Mika, Ewa Oźmińska, Alicja Wilczyńska zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Istambule (Turcja)

1991

Artur Iwan, Adam Kaczmarek, Krzysztof Kucharczyk zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Bolonii (Włochy)
Renata Mauer, Małgorzata Książkiewicz, Aneta Pochowska zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji karabin sportowy (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Bolonii (Włochy)
Renata Mauer, Małgorzata Wolf, Małgorzata Książkiewicz zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji karabin pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Menchester (Anglia)



Dorota Chytrowska-Mika, Ewa Oźmińska, Alicja Wilczyńska zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Bolonii (Włochy)

1990

Renata Mauer zajmuje 2. miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Świata Juniorek w Moskwie (ZSRR)

1989

Alicja Wilczyńska zajmuje 1. miejsce  w konkurencji Skeet 200 na Mistrzostwach Europy w Zagrzebiu (Jugosławia) 


Dorota Chytrowska-Mika, Ewa Oźmińska, Alicja Wilczyńska zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Zagrzebiu (Jugosławia)
Adam Kaczmarek, Krzysztof Kucharczyk, Andrzej Macur zajmują 2. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Zagrzebiu (Jugosławia) 


Bartosz Kaszuba, Dariusz Pawlak, Artur Rogowski zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Świata Juniorów w Montecatini (Włochy
Dorota Chytrowska-Mika zajmuje 3. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Mistrzostwach Europy w Zagrzebiu (Jugosławia)

1988

Artur Iwan, Marek Matracki, Norbert Spychała zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Joensuu (Finlandia)

1987

Krzysztof Kucharczyk zajmuje 2. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Lahti (Finlandia)
Adam Kaczmarek, Krzysztof Kucharczyk, Andrzej Macur zajmują 3. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Lahti (Finlandia)

1986

Elżbieta Bednarczuk, Dorota Chytrowska-Mika, Alicja Wilczyńska zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Montecatini (Włochy)
Alicja Wilczyńska zajmuje 3. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Mistrzostwach Europy w Montecatini (Włochy) 


Elżbieta Bednarczuk, Dorota Chytrowska-Mika, Alicja Wilczyńska zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Świata w Suhl (NRD)

1984

Elżbieta Kosińska zajmuje 3. miejsce w konkurencji karabin standard (3×20 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Vingsted (Dania

1983

Zygmunt Bogdziewicz, Jerzy Greszkiewicz, Eugeniusz Jańczak zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów, 10 m) na Mistrzostwach Europy w Dortmundzie (RFN)
Zygmunt Bogdziewicz, Jerzy Greszkiewicz, Eugeniusz Jańczak zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów, 50 m-przebiegi mieszane) na Mistrzostwach Świata w Edmonton (Kanada)
Zygmunt Bogdziewicz, Jerzy Greszkiewicz, Eugeniusz Jańczak zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów, 50 m-przebiegi mieszane) na Mistrzostwach Europy w Bukareszcie

1981

Zygmunt Bogdziewicz, Jerzy Greszkiewicz, Mirosław Jamielniak, Eugeniusz Jańczak zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (30+30 strzałów, 50m) na Mistrzostwach Europy w Miszkolcu (Węgry)
Adam Jemioła, Sławomir Klima, Artur Kubka zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (60 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Atenach (Grecja)

1979

Mirosław Jamielniak, Marek Kopciuch, Tomasz Wadowski zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów. 50 m) na Mistrzostwach Europy Juniorów we Lwowie (ZSRR) 


Małgorzata Gwóźdź, Eulalia Rolińska, Anna Małkiewicz zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji karabin standard (60 strzałów, leżąc) na Mistrzostwach Europy we Frankfurcie nad Menem (RFN) 

1978

Elżbieta Bednarczuk, Dorota Chytrowska, Iwona Murańska zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 100 na Mistrzostwach Europy w Suhl (NRD)

1977

Dorota Chytrowska, Iwona Murańska, Dorota Socharska zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 100 na Mistrzostwach Europy w Dorchester (Anglia) 



Wiesław Gawlikowski, Jerzy Trzaskowski, Andrzej Socharski oraz Piotr Waślicki zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Dorchester (Anglia) 



Tadeusz Dubaniewicz, Andrzej Macur, Krzysztof Kucharczyk zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Rzymie (Włochy

1976

Andrzej Gryń, Hubert Pawłowski oraz Tadeusz Szamrej zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 100 na Mistrzostwach Europy Juniorów w Brnie (Czechosłowacja)
Paweł Małek, Zbigniew Rabczuk, Józef Zapędzki, Rajmund Stachurski zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Paryżu (Francja) 



Dorota Chytrowska, Dorota Socharska, Iwona Murańska zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 100 na Mistrzostwach Europy w Brnie (Czechosłowacja)
Wiesław Gawlikowski zajmuje 3. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Igrzyskach Olimpijskich w Montrealu (Kanada)

1975

Krzysztof Nowak zajmuje 1. miejsce w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy Juniorów w Wiedniu (Austria) 



Andrzej Gryń, Krzysztof Nowak oraz Hubert Pawłowski zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 100 na Mistrzostwach Europy Juniorów w Wiedniu (Austria)
Wiesław Gawlikowski zajmuje 2. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Mistrzostwach Europy w Wiedniu (Austria)



Witold Brzeziński, Krzysztof Kucharczyk, Jerzy Wolnik zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Sofii (Bułgaria) 



Wiesław Gawlikowski zajmuje 2. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Mistrzostwach Świata w Monachium (RFN) 
Stanisław Czyrek, Józef Zapędzki, Paweł Małek, Rajmund Stachurski zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Londynie (Wielka Brytania)



Wiesław Gawlikowski, Andrzej Socharski, Jerzy Trzaskowski oraz Piotr Waślicki zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 100 na Mistrzostwach Europy w Wiedniu (Austria)

1974

Wiesław Gawlikowski zajmuje 1. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Mistrzostwach Świata w Thun/Bern (Szwajcaria)
Józef Zapędzki, Zbigniew Fedyczak, Paweł Małek, Rajmund Stachurski zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Enschende (Holandia)



Wiesław Gawlikowski zajmuje 2. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Mistrzostwach Europy w Antibes (Francja)



Wiesław Gawlikowski, Piotr Nowakowski, Hubert Pawłowski, Jerzy Trzaskowski zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Świata w Thun/Bern (Szwajcaria)

Jadwiga Samocka, Irena Mazurkiewicz, Aniela Mońko zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Enschende (Holandia) 



Zbigniew Rabczuk, Sławomir Romanowski, Czesław Sikorski zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Enschende (Holandia) 



Zbigniew Rabczuk, Sławomir Romanowski oraz Czesław Sikorski zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet dowolny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Vingsteg (Dania)



Witold Brzeziński, Zbigniew Rabczuk, Czesław Sikorski zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Vingsteg (Dania)

1973

Iwona Murańska, Dorota Chytrowska, Elżbieta Kołodziejczyk zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 100 na Mistrzostwach Europy w Turynie (Włochy)
Wiesław Gawlikowski, Artur Rogowski, Andrzej Socharski, Piotr Waślicki zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Turynie (Włochy)
Adam Chmura, Zbigniew Rabczuk, Czesław Sikorski zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Linz (Austria)
Wacław Hamerliński, Józef Zapędzki, Paweł Małek, Rajmund Stachurski zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Linz (Austria)

1972

Zbigniew Rabczuk, Zbigniew Fedyczak, Czesław Sikorski zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Belgradzie (Jugosławia)
Janusz Kobyliński, Witold Komorowski, Grzegorz Strouhal, Adam Smelczyński zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Trap 150 na Mistrzostwach Europy w Madrycie (Hiszpania)
Józef Zapędzki zajmuje 3. miejsce w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Belgradzie (Jugosławia)
Andrzej Szmat zajmuje 3. miejsce drużynowo w konkurencji karabin standard (60 strzałów, leżąc) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Eskilstuna (Szwecja)

1971

Wacław Hamerliński, Karol Chodkiewicz, Paweł Małek, Rajmund Stachurski zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Most Mezibori (Czechosłowacja)
Wiesław Gawlikowski zajmuje 2. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Mistrzostwach Europy w Suhl (NRD)
Józef Zapędzki zajmuje 3. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Suhl (NRD)

1970

Włodzimierz Danek, Artur Rogowski, Olgierd Jan Korolkiewicz, Andrzej Socharski zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Bukareszcie

1969

Włodzimierz Danek, Wiesław Gawlikowski, Olgierd Jan Korolkiewicz oraz Artur Rogowski zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Świata w San Sebastian (Hiszpania)
Włodzimierz Danek, Artur Rogowski, Wiesław Gawlikowski, Olgierd Jan Korolkiewicz zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Paryżu

1968

Józef Zapędzki zajmuje 1. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Igrzyskach Olimpijskich w Meksyku
Włodzimierz Danek, Artur Rogowski, Wiesław Gawlikowski, Olgierd Jan Korolkiewicz zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Namur (Belgia)

1966

Bożena Wziętek, Barbara Kopyt, Eulalia Zakrzewska zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji karabin standard (60 strzałów, leżąc) na Mistrzostwach Świata w Wiesbaden (RFN) również z rekordem świata
Józef Zapędzki zajmuje 2. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Świata w Wiesbaden (RFN)
Józef Frydel, Józef Zapędzki, Rajmund Stachurski, Henryk Siek oraz zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet dowolny (60 strzałów) na Mistrzostwach Świata w Wiesbaden (RFN)
Artur Rogowski zajmuje 3. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Mistrzostwach Świata w Wiesbaden (RFN)

1965

Józef Zapędzki zajmuje 1. miejsce w konkurencji pistolet centralnego zapłonu (30+30 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Bukareszcie (Rumunia)
Tadeusz Skrzep, Stefan Masztak, Tadeusz Pawlata, Józef Sadurski zajmują 2. miejsce w konkurencji karabin standard (3×20 strzałów, 300m) na Mistrzostwach Europy w Kairze





DOŁĄCZ | ZAWODY | KONTAKT


(c)2021, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem